Anteny Wi Fi - internet bezprzewodowy działający szybciej

Największą zaletą korzystania z anteny wifi jest dostęp do Internetu w całym domu, bez żadnych ograniczeń. Jeżeli sygnał jest bardzo silny, Internet urządzenia będą mogły odbierać także w ogrodzie. Obecnie w wielu polskich domach montowane są routery, które zapewniają bezprzewodowy dostęp do Internetu dla wszystkich urządzeń, do jakich wprowadzone zostanie hasło. Dzięki temu mieszkańcy domu mają swobody dostęp do Internetu, we wszystkich pomieszczeniach, w jakich się znajdują.

Pamiętajmy jednak, że WiFi odznacza się znacznie mniejszą niezawodnością niż połączenie kablowe. Jeżeli zależy nam na stabilności, lepiej wybrać tradycyjne rozwiązanie. Do celów rozrywkowych WiFi sprawdzi się natomiast znakomicie.

karty sieciowe

Kabel – standardowy dostęp do Internetu

To rozwiązanie cieszy się popularnością wśród tradycjonalistów, którzy uznają je za niezawodną metodę komunikacji z siecią. Inne urządzenia nie oddziałują na jakość Internetu, a tym samym można z niego korzystać bez większych problemów. Jako zaleta podawana jest także wysoka prędkość transmisji. Nawet jeżeli kilku użytkowników korzysta jednocześnie z sieci, nie wpływa to na szybkość Internetu. Połączeniu kablowemu nie są również straszne cyberataki. Sieć w tym przypadku jest znacznie lepiej chroniona.

Niestety, ale urządzenie podłączone kablem do sieci musi znajdować się w jednym miejscu. Nie można więc tu mówić o mobilności.

To rozwiązanie docenią przede wszystkim pracownicy biurowi, informatycy, a także wszystkie osoby, które muszą mieć niezawodne połączenie z siecią w swojej pracy. Stabilność, z jaką działa Internet w tej sytuacji jest tu ogromnym plusem. Dlatego przede wszystkim kabel do Internetu wykorzystywany jest w firmach.

Adres korespondencyjny:
ReCord Janina Brączyk
Osiedle Różane 31/11
58-200 Dzierżoniów
Tel./fax 74 831 91 13 | mob. 506 061 228
sklep@recordsklep.pl stanislaw@recordsklep.pl
Nr rachunku:
PKO BP SA Oddział 1 w Dzierżoniowie
Nr. R-ku 56 1020 5138 0000 9502 0175 8705
Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty