Stacjonarny sklep komputerowy

 – czy tylko tam mogę liczyć na fachowe doradztwo?

Wstęp:

Wszelkiego rodzaju sklepy stacjonarne przestają mieć znaczenie w oczach klientów. Dziś liczą się przede wszystkim sklepy online, które zapewniają pełną dostępność, szeroki asortyment i profesjonalne doradztwo. Jeśli liczymy na doradztwo, to internetowy sklep komputerowy również jest w stanie nam je zaoferować.

Doradztwo oferuje nie tylko stacjonarny sklep komputerowy

Mylnie utarło się, że to właśnie stacjonarny sklep komputerowy może zaoferować dla klienta profesjonalne doradztwo zatrudnionych tam fachowców. Niestety, ale sytuacja wygląda zgoła inaczej. Zwykle, w tego typu placówkach pracownicy zatrudniani są bez większego przeszkolenia. Nie są to specjaliści w swoich dziedzinach, a jedynie osoby, które po prostu chciały znaleźć zatrudnienie w sklepie. Nie można od nich oczekiwać szerokiej wiedzy komputerowej.

Inaczej sprawa wygląda w przypadków sklepów działających w Internecie. Często to właściciele odpowiadają na zapytania klientów. Dokładnie znają swój asortyment, są w stanie wskazać klientowi, które produkty i co powinieneś o nich  wiedzieć , które są najlepsze, a które nie będą odpowiednie.     

Tym samym, klient może liczyć na fachową poradę od osoby, która dokładnie zna swój sprzęt.

Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Przewagą, jaką ma sklep komputerowy online nad stacjonarnym jest także możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtując pytania o dowolnej porze. Niektórzy właściciele sklepów są wręcz „przykuci” do e-maili i formularzy kontaktowych w swoich sklepach. Odpisują praktycznie natychmiast. Dzięki temu klient może rozwiać wszystkie wątpliwości na temat tego, które karty sieciowe powinien kupić.

W sklepach stacjonarnych często musimy stać w kolejce do pracownika. Zwykle ma on dużo spraw na głowie i nie jest w stanie udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi klientowi, ponieważ albo się spieszy, albo nie ma dostatecznej wiedzy na temat sprzętu, który planujemy kupić.

Jeżeli oszczędność czasu jest dla Ciebie najważniejsza, a jednocześnie chcesz skorzystać z profesjonalnej porady, które tusze tonery będą odpowiednie do Twojej drukarki, skontaktuj się z właścicielem internetowego sklepu komputerowego. Uzyskasz satysfakcjonującą odpowiedź i kupisz sprzęt dostosowany w każdym calu do Twoich potrzeb.

Adres korespondencyjny:

ReCord Janina Brączyk

Osiedle Różane 31/11

58-200 Dzierżoniów

Tel./fax 74 831 91 13 |

mob. 506 061 228

sklep@recordsklep.com.pl

admin@recordsklep.com.pl

Nr rachunku:
PKO BP SA Oddział 1 w Dzierżoniowie
Nr. R-ku 56 1020 5138 0000 9502 0175 8705
Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty